Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

KONTAKT Škoda TEAM

KONTAKT ŠKODA TEAM s Věroslavem Cvrčkem v MČR rally 2021,2022,2023

                                                                                                                                                                     Fabia

Díky úzké spolupráci firmy KONTAKT se společností Škoda ČR vznikl nový dealerský tým pro mistrovství ČR v rally. Posádka Věroslav Cvrček – Tomáš Prokorát bude startovat s vozem Škoda Fabia Rally2, kterou bude technicky zajišťovat přípravce Rexteam. Zajímavostí je, že dílny týmu sídlí v Jenišovicích, které jsou vzdálené jen několik kilometrů od ŠKODA autosalonu KONTAKT.

           

Firma KONTAKT je velmi významný prodejce vozů Škoda na Turnovsku, Železnobrodsku a v přilehlém okolí. Zákazníkům nabízí i odborný autorizovaný servis a prodej náhradních dílů a příslušenství. Dále provozuje síť čerpacích stanic KONTAKT.

           

Věroslav Cvrček začínal s motoristickým sportem v seriálu amatérských závodů do vrchu Car Winter Cup. Později začal jezdit rally s vozem Škoda Felicia Kit Car. Po několika startech v sezoně 2008 se v následujícím roce zaměřil na Mistrovství Slovenska, kde získal titul Juniorského mistra. Tento úspěch napomohl k přestupu do vozidla nejvyšší kategorie – Škoda Octavia WRC. Sezona se skládala z různých startů v zahraničí, kde největším úspěchem bylo třetí místo při Thuringen Rally v Německu. V sezoně 2011 pokračoval se stejným vozem v MČR rallysprintů, při Rally Vysočina vylepšil své nejlepší umístění druhým místem absolutně. Stejný výsledek zopakoval ještě při Thuringen Rally 2013 s Fabií Super 2000 a Rally Košice s vozem Škoda Fabia R5. V sezonách 2016-2019 bylo pro Věroslava prioritou Mistrovství Slovenska v závodech do vrchu s vozem Fabia RS2000 za tým L Racing, kde se mu podařilo získat titul absolutního mistra Slovenska v roce 2018 a 2019.

 

KONTAKT ŠKODA TEAM se bude prezentovat na mistrovských soutěžích a také plánuje připravit zajímavé akce nejen pro motoristické fanoušky. Akce se budou konat nejen na autosalonu KONTAKT v Turnově, ale i na vybraných čerpacích stanicích KONTAKT a případně na dalších společenských akcích v okolí Turnovska. Zde se budete moci těšit na vystavené soutěžní vozidlo Škoda Fabia Rally2, posádku Cvrček-Prokorát a také na nové předváděcí vozy Škoda.

 

PETR ŠÁLEK: Jsem velice rád, že se nám díky nemalé podpoře ze strany společnosti Škoda Česká republika a ve spolupráci s Věroslavem Cvrčkem podařilo v poměrně krátké době založit KONTAKT ŠKODA Team, který bude naši společnost prezentovat na soutěžích MČR .
Věroslava ml. znám již od mládí, a proto si ani nedovedu představit prezentovat společnost KONTAKT s jinou než místní posádkou – Věroslav Cvrček – Tomáš Prokorát.
Celému našemu teamu chci popřát v každém odjetém závodě nejen co nejlepší časy na všech odjetých RZ, ale také v této nelehké době plno skvělých zážitků.   
 

VĚROSLAV CVRČEK: Velice si vážím možnosti startu v kompletním šampionátu za KONTAKT ŠKODA TEAM. Budeme se s Tomášem a celým naším týmem snažit vybojovat pro nový tým co nejlepší výsledky. Zatím jsem kompletní MČR nikdy neabsolvoval, nejvíce závodů jsem odjel v roce 2015, kdy se nám podařilo získat titul ve třídě s vozem Škoda Octavia WRC. V posledních dvou sezonách se nám povedlo umístit se na Rally Bohemia na desátém místě. Na nadcházející sezonu se co nejlépe připravíme a na samotných závodech budeme bojovat, protože jsme si vědomi toho, že podobná umístění nejsou samozřejmostí.

Další novinky a zajímavosti sledujte na  

                                             Instagramu: @kontakt_turnov https://www.instagram.com/kontakt_turnov/

                                                Facebooku: @KONTAKT Turnov https://www.facebook.com/KONTAKT-Turnov-%C5%A0KODA-214587185218993/

 

                                                     MotorsportFabia

Fabia3