Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Škoda Scala

ŠKODA Scala je nový kompaktní model značky ŠKODA s plnou dávkou praktičnosti a výbavy. První z nové designové řady s výraznější maskou chladiče a charakteristicky stylizovanou zádí.

scala scala1 scala2 scala3

NEJJEMNĚJŠÍ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ

Vůz je postaven na nejmodernější platformě A0 MQB, která se vyznačuje progresivním designem, nejnovějšími hnacími jednotkami a je vybavena pokročilými asistenčními systémy.

DYNAMICKÁ KRÁSA

Řešení exterieru je založeno na sportovní studii VISION RS, která se vyznačuje skulpturálními tvary, dynamickými prvky a nápadnou souhrou světla a stínů.

BUDOUCÍ KLASIKA

Interiér kombinuje ergonomii typickou pro vozy ŠKODA s emotivně nabitým designem, pyšnícím se elegantními křivkami. Budete obklopeni měkkými materiály, displejem největším ve své třídě a velkorysým prostorem ve všech směrech.

SÁZKA NA JISTOTU

U vozu Scala byl kladen velký důraz na bezpečnost. Vůz je vybaven množstvím moderních asistenčních systémů, až 9 airbagy a systémem tísňového volání.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 7:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Kde nás najdete
Zobrazit

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám