Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

ŠKODA Kodiaq

kodiaq kodiaq1 kodiaq2 kodiaq3

ŠKODA Kodiaq znamená vstup značky do segmentu vozů SUV (Sport Utility Vehicle - tedy sportovní užitkové vozidlo). SUV kombinují vlastnosti terénních vozidel, tedy schopnost pohybu i mimo silnice, robustnost či větší vnitřní prostor s vlastnostmi menších silničních osobních vozidel - komfortem a ovladatelností na silnici.

Na první pohled je zřejmé pokračování nastoupeného trendu krystalického designu, který ŠKODA započala již modelem Superb III.

ŠKODA KODIAQ zaujme sebejistým pohledem zpředu,  urostlou boční siluetou naznačující prostorný interiér a dynamickou zádí s charakteristicky tvarovanými světly. 

Design zdůrazňuje všestrannost modelu ŠKODA KODIAQ. Vůz je dlouhý 4,7 metru, s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě. Objem zavazadlového prostoru nabízí v pětisedadlovém uspořádání 720 litrů a po sklopení sedadel se objem rozšíří až na 2 065 litrů. Sedmimístný model poskytuje zavazadlový objem 270 litrů a sklopením poslední řady zvýšíte objem na 630 l.

Zdatnost medvěda zaručí ŠKODĚ KODIAQ dvě verze benzínového motoru TSI, příp. dvě verze vznětového motoru  TDI. Všechny motory je možné objednat s pohonem 4x4, který zajišťuje excelentní trakci, a vysokou jízdní stabilitu. Vyšší výkonové verze jsou osazeny automatickými převodovkami DSG.

Samozřejmostí jsou doplňkové asistenční systémy, vyspělý infotainment s dotykovými displeji o úhlopříčce 6,5" až 8".

Pro KODIAQ je možnost využít služby ŠKODA Connect:

  • Infotainment Online - Připojením vašeho infotainmentu k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy. 
  • Care Connect - V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servisní službu pro spojení s vaším dealerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku. 
  • Tísňové volání - V případě nehody naváže vůz automaticky spojení se servisním centrem ŠKODA.
OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 7:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Kde nás najdete
Zobrazit

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám