ŠKODA Kodiaq

K_BS_Grasshopper_front_catalogueK_BS_Offroad_front_catalogue_resultK_BS_Squirrel_frontUp_catalogueK_BS_Starling_front_catalogue_result

ŠKODA Kodiaq znamená vstup značky do segmentu vozů SUV (Sport Utility Vehicle - tedy sportovní užitkové vozidlo). SUV kombinují vlastnosti terénních vozidel, tedy schopnost pohybu i mimo silnice, robustnost či větší vnitřní prostor s vlastnostmi menších silničních osobních vozidel - komfortem a ovladatelností na silnici.

Na první pohled je zřejmé pokračování nastoupeného trendu krystalického designu, který ŠKODA započala již modelem Superb III.

ŠKODA KODIAQ zaujme sebejistým pohledem zpředu,  urostlou boční siluetou naznačující prostorný interiér a dynamickou zádí s charakteristicky tvarovanými světly. 

Design zdůrazňuje všestrannost modelu ŠKODA KODIAQ. Vůz je dlouhý 4,7 metru, s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě. Objem zavazadlového prostoru nabízí v pětisedadlovém uspořádání 720 litrů a po sklopení sedadel se objem rozšíří až na 2 065 litrů. Sedmimístný model poskytuje zavazadlový objem 270 litrů a sklopením poslední řady zvýšíte objem na 630 l.

Zdatnost medvěda zaručí ŠKODĚ KODIAQ dvě verze benzínového motoru TSI, příp. dvě verze vznětového motoru  TDI. Všechny motory je možné objednat s pohonem 4x4, který zajišťuje excelentní trakci, a vysokou jízdní stabilitu. Vyšší výkonové verze jsou osazeny automatickými převodovkami DSG.

Samozřejmostí jsou doplňkové asistenční systémy, vyspělý infotainment s dotykovými displeji o úhlopříčce 6,5" až 8".

Pro KODIAQ je možnost využít služby ŠKODA Connect:

  • Infotainment Online - Připojením vašeho infotainmentu k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy. 
  • Care Connect - V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servisní službu pro spojení s vaším dealerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku. 
  • Tísňové volání - V případě nehody naváže vůz automaticky spojení se servisním centrem ŠKODA.

 

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 7:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

KONTAKTUJTE NÁS

T: +420 481 325 726 
M: +420 777 760 646
M: +420 725 260 653
prodej@kontaktoil.cz

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Sledujte nás na sítích

Abyste měli neustálý přehled o akcích, slevách a novinkách, můžete nás sledovat i na Facebooku.

Kontaktujte nás

KONTAKT - služby motoristům, spol. s.r.o.
Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČO: 45538514
DIČ: CZ45538514

Working...