ŠKODA Karoq

ŠKODA Karoq není jen nástupcem modelu Yeti. Je to zcela nově vyvinuté, kompaktní SUV s designem inspirovaným ostrými liniemi českého křišťálu. Reklamní slogan "Bezpečně jiná!" poukazuje na bohaté vybavení jízdními asistenty zajišťujícími komfort a bezpečnost, prvky výbavy vozu a jeho design.

Stejně jako u jiných vozů značky ŠKODA bude překvapeni prostorným interiérem a velkým objemem zavazadlového prostoru 521 litrů (1621 l při sklopených zadních sedadlech).

ŠKODA KaroqŠKODA KaroqŠKODA KaroqKaroq

Mezi netradiční výbavové prvky ŠKODY Karoq patří:

  • DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat ze tří základních a jednoho redukovaného zobrazení, které přepínáte tlačítkem na multifunkčním volantu (Digitální přístrojový panel bude dostupný v 1Q/2018.)
  • ADAPTIVNÍ PODVOZEK (DCC) dovoluje řidiči přizpůsobit si nastavení jízdních vlastností vozu svým osobním preferencím: na výběr má režimy Normal, Sport a Komfort (*Adaptivní podvozek bude dostupný v 2Q/2018.)
  • PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO Nový KAROQ má dvoudílné panoramatické střešní okno. Pro zajištění optimálního klimatu v interiéru je sklo tónované, což omezuje množství vstupujícího světla a tepla. Navíc se vysune větrná clona snižující hlučnost a omezující přímý proud vzduchu vstupujícího do interiéru, takže pohodlí posádky není omezeno.
  • LANE ASSIST (asistent udržování jízdního pruhu) rozeznává nechtěné opuštění jízdního pruhu – v takovém případě na to řidiče vizuálně upozorní a řízením provede opravný manévr. Systém pracuje v rychlosti nad 65 km/h a pouze v případě dostatečně čitelného podélného dopravního značení na silnici.
  • FRONT ASSIST S PREDIKTIVNÍ OCHRANOU CHODCŮ je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.
  • BLIND SPOT DETECT (systém kontroly mrtvého úhlu) pomáhá řidiči se změnou jízdních pruhů tím, že registruje přítomnost jiného vozu v mrtvém úhlu zpětných zrcátek. Dva radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor po stranách až 20 metrů za vozidlem.
  • REAR TRAFFIC ALERT (asistent vyparkování) sleduje při couvání z parkovacího stání prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.
  • TRAFFIC JAM ASSIST přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Traffic Jam Assist spojuje funkci Adaptivního tempomatu a Lane Assist, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.
  • ADAPTIVNÍ TEMPOMAT (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 160 km/h.
  • TRAVEL ASSIST (systém rozeznávání dopravních značek) pomocí multifunkční kamery vyhledává možná dopravní značení a porovnává je s daty z navigace. Na přístrojovém panelu pak zobrazuje řidiči především rychlostní limity, zóny zakázaného předjíždění a další instrukce, stejně jako související značky konce těchto omezení.

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 7:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

KONTAKTUJTE NÁS

T: +420 481 325 726 
M: +420 777 760 646
M: +420 725 260 653
prodej@kontaktoil.cz

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Sledujte nás na sítích

Abyste měli neustálý přehled o akcích, slevách a novinkách, můžete nás sledovat i na Facebooku.

Kontaktujte nás

KONTAKT - služby motoristům, spol. s.r.o.
Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČO: 45538514
DIČ: CZ45538514

Working...