Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, proto se může stát, že se některé části webu nemusí zobrazovat nebo fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo začít používat takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Škoda Karoq

ŠKODA Karoq

ŠKODA Karoq není jen nástupcem modelu Yeti. Je to zcela nově vyvinuté, kompaktní SUV s designem inspirovaným ostrými liniemi českého křišťálu. Reklamní slogan "Bezpečně jiná!" poukazuje na bohaté vybavení jízdními asistenty zajišťujícími komfort a bezpečnost, prvky výbavy vozu a jeho design.

Stejně jako u jiných vozů značky ŠKODA bude překvapeni prostorným interiérem a velkým objemem zavazadlového prostoru 521 litrů (1621 l při sklopených zadních sedadlech).

karoqkaroqkaroq2karoq3

Mezi netradiční výbavové prvky ŠKODY Karoq patří:

  • DIGITÁLNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL, který dokáže zobrazit data z palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací. Můžete si vybrat ze tří základních a jednoho redukovaného zobrazení, které přepínáte tlačítkem na multifunkčním volantu (Digitální přístrojový panel bude dostupný v 1Q/2018.)

  • ADAPTIVNÍ PODVOZEK (DCC) dovoluje řidiči přizpůsobit si nastavení jízdních vlastností vozu svým osobním preferencím: na výběr má režimy Normal, Sport a Komfort (*Adaptivní podvozek bude dostupný v 2Q/2018.)

  • PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO Nový KAROQ má dvoudílné panoramatické střešní okno. Pro zajištění optimálního klimatu v interiéru je sklo tónované, což omezuje množství vstupujícího světla a tepla. Navíc se vysune větrná clona snižující hlučnost a omezující přímý proud vzduchu vstupujícího do interiéru, takže pohodlí posádky není omezeno.

  • LANE ASSIST (asistent udržování jízdního pruhu) rozeznává nechtěné opuštění jízdního pruhu – v takovém případě na to řidiče vizuálně upozorní a řízením provede opravný manévr. Systém pracuje v rychlosti nad 65 km/h a pouze v případě dostatečně čitelného podélného dopravního značení na silnici.

  • FRONT ASSIST S PREDIKTIVNÍ OCHRANOU CHODCŮ je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.

  • BLIND SPOT DETECT (systém kontroly mrtvého úhlu) pomáhá řidiči se změnou jízdních pruhů tím, že registruje přítomnost jiného vozu v mrtvém úhlu zpětných zrcátek. Dva radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor po stranách až 20 metrů za vozidlem.

  • REAR TRAFFIC ALERT (asistent vyparkování) sleduje při couvání z parkovacího stání prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.

  • TRAFFIC JAM ASSIST přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Traffic Jam Assist spojuje funkci Adaptivního tempomatu a Lane Assist, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.

  • ADAPTIVNÍ TEMPOMAT (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 160 km/h.

  • TRAVEL ASSIST (systém rozeznávání dopravních značek) pomocí multifunkční kamery vyhledává možná dopravní značení a porovnává je s daty z navigace. Na přístrojovém panelu pak zobrazuje řidiči především rychlostní limity, zóny zakázaného předjíždění a další instrukce, stejně jako související značky konce těchto omezení.

OTEVÍRACÍ DOBA

Po - Pá: 7:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Kde nás najdete
Zobrazit

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám