KONTAKT - služby motoristům, spol. s r.o.

Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČ: 45538514
DIČ: CZ45538514

Pro odeslání formuláře je nutné mít zapnutý JavaScript.

Prodej nových vozů ŠKODA - autoservis

Bc. Brunclík Jan

Vedoucí prodeje nových vozů

jan.brunclik@kontaktoil.cz

+420481325726

+420777760646

Fišer Jan

Vedoucí servisu

jan.fiser@kontaktoil.cz

+420481325726

+420725260654

Kněbortová Dita

Prodejce nových vozů

dita.knebortova@kontaktoil.cz

+420481325726

+420725260653

Brodský Michal

Prodej náhr. dílů, serv. poradce

michal.brodsky@kontaktoil.cz

+420481325726

+420725260651

Velová Iveta

Servisní poradce

iveta.velova@kontaktoil.cz

+420481325726

+420725260655

Velkoobchod oleje a provozní kapaliny

Berounský Zdeněk

Vedoucí skladu

oleje@kontaktoil.cz

+420481324577

+420777760642

Karpíšková Verona

Zástupce vedoucího skladu

oleje1@kontaktoil.cz

+420481324577

Velkoobchod PHM

Škopán Jiří

Vedoucí prodeje PHM

phm@kontaktoil.cz

+420481323609

+420777760641

Vélová Alena

Specialista fleet karet

alena.velova@kontaktoil.cz

+420481323609

Čerpací stanice KONTAKT

Florián Marek

Vedoucí č.s. Podůlší

podulsi@kontaktoil.cz

+420777569475

Florián Marek

Vedoucí č.s. Lomnice n. P.

lomnice@kontaktoil.cz

+420777569475

Florián Marek

Vedoucí č.s. Jičín

jicin@kontaktoil.cz

+420777569475

Florián Marek

Vedoucí č.s. Plazy

plazy@kontaktoil.cz

+420777569475

Hloucal Josef

Vedoucí č.s. Ohrazenice

ohrazenice@kontaktoil.cz

+420604927543

Hloucal Josef

Vedoucí č.s. Turnov

turnov@kontaktoil.cz

+420604927543

Hloucal Josef

Vedoucí č.s. Mladá Boleslav

boleslav@kontaktoil.cz

+420604927543

Horníček Daniel

Vedoucí č.s. Jilemnice

jilemnice@kontaktoil.cz

+420605152124

Horníček Daniel

Vedoucí č.s. Vrchlabí

vrchlabi@kontaktoil.cz

+420605152124

Jirák Martin

Vedoucí č.s. Hejnice

hejnice@kontaktoil.cz

+420602216909

Jirák Martin

Vedoucí č.s. N.M. pod Smrkem

mesto@kontaktoil.cz

+420602216909

Kubíček Tomáš

Vedoucí č.s. Tatobity

tatobity@kontaktoilcz

+420605485657

Kupec Martin

Vedoucí č.s. Český Dub

dub@kontaktoil.cz

+420603571281

Zajíc Aleš

Vedoucí č.s. Rochlice

rochlice@kontaktoil.cz

+420775132465

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Sledujte nás na sítích

Abyste měli neustálý přehled o akcích, slevách a novinkách, můžete nás sledovat i na Facebooku.

Kontaktujte nás

KONTAKT - služby motoristům, spol. s.r.o.
Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČO: 45538514
DIČ: CZ45538514

Working...