AdBlue® je je vysoce kvalitní roztok močoviny, speciálně vyvinutý pro SCR katalytický konvertor. Vstříknutím AdBlue® do SCR katalytického konvertoru jsou všechny škodlivé oxidy dusíku (NOx plyny) okamžitě redukovány na neškodné látky dusík a vodu. 

Jsme regionálním zastoupením společnosti GreenChem CZ s.r.o.

^ABBA2AF9747C93CF701D44E488A867021EDAAD81C4336CFD0A^pimgpsh_fullsize_distr

mapka

Kanystry

kanystry

Greenchem nabízí kanystry o objemu 5, 10 a 18 litrů. Vzhledem k ceně není kanystr nejvhodnějším způsobem pro dlouhodobé zásobování, je však rozumným způsobem pro případ, kdy by nebylo v nouzi k dispozici žádné tankovací místo.

 

 

IBC

kanyst_1 IBC kontejnery o objemu 1000 litrů jsou ideálním řešením pro většinu malých a středních provozoven. Součástí je mobilní čerpadlo s výdejní pistolí a s možností doplnění o dávkovací zařízení. IBC kontejnery jsou vratné, po vyčerpání AdBlue® Vám vyměníme prázdný za plný

Sestava mobilního čerpadla a pistole je vyrobena z dílů z nerezavějící ocele, prostřednictvím kterých se systém lehce instaluje na IBC. K eliminaci rizika úniku AdBlue® během spojení a odpojení obsahuje čerpací trubice bezpečnostní zámek. Čerpací systém je vybaven standardní připojovacím kabelem s běžnou koncovkou 230V-50Hz.

 

 

Smart systémy

 "All inclusive" řešení. Komfortně vybavené, izolované a vyhřívané kontejnry vybavené automatickou pistolí, telemetrií, na přání zákazníka i kartovým systémem. Vyrábí se v několika provedeních v objemech od 2.500 do 15.000 litrů. Vhodné pro střední a větší flotily, pro veřejné výdeje. S GreenChemem se dohodnete na "tom správném" modelu právě pro vás.

Nevíte si rady?

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám v nejbližším možném termínu ozveme.

Napište nám

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Sledujte nás na sítích

Abyste měli neustálý přehled o akcích, slevách a novinkách, můžete nás sledovat i na Facebooku.

Kontaktujte nás

KONTAKT - služby motoristům, spol. s.r.o.
Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČO: 45538514
DIČ: CZ45538514

Working...