Kanystry

kanystry

Greenchem nabízí kanystry o objemu 5,10 a 18 litrů. Vzhledem k ceně není kanystr nejvhodnějším způsobem pro dlouhodobé zásobování, je však rozumným způsobem pro případ, kdy by nebylo v nouzi k dispozici žádné tankovací místo.

IBC + GreenStar1*

kanyst_1Kontejner o objemu 1.000 litrů je doplněn výdejním čerpadlem, počítadlem a pistolí modelu ´´GreenStar1´´. Kontejnery jsou zákazníkům dodávány výměnným způsobem originálně plněné z výrobního závodu GreenChemu. Tato metoda zásobování je vhodná pro majitele jednotlivých vozů nebo malých flotil, kteří nepředpokládají do budoucna nákup dalších vozů a tedy růst spotřeby AdBlue.

 

GreenStar3*

gs

Komfortně vybavený Isolovaný a vyhřívaný kontejner. Vybaven automatickou pistolí, telemetrií, na přání zákazníka i kartovým systémem. Vyrábí se v několika provedeních o objemech od 4.000 do 15.000 litrů. Vhodné pro střední i větší flotily, pro veřejné výdeje. Spolehlivý, pohodlný a přitom cenově zajímavý model. S GreenChemem se dohodnete na "tom správném" modelu právě pro vás.

Odběr novinek

Chcete být stále v obraze a patřit mezi ty, kteří budou jako první informováni o nejnovějších produktech a událostech naši společnosti? Pak se zaregistrujte k odběru novinek.

Sledujte nás na sítích

Abyste měli neustálý přehled o akcích, slevách a novinkách, můžete nás sledovat i na Facebooku.

Kontaktujte nás

KONTAKT - služby motoristům, spol. s.r.o.
Svobodova 2050
511 01 Turnov
IČO: 45538514
DIČ: CZ45538514

Working...